Архіпастирь очолив храмовий відпуст у м. Березне


9 серпня 2019 року, у день пам`яті великомученика і цілителя Пантелеймона, відзначає храмовий відпуст парафія на честь Різдва Пресвятої Богородиці міста Березне Рівненської області (Рівненський деканат єпархії).
Святкову Божественну літургію очолив єпископ Рівненський і Сарненський Гавриїл, якому співслужили настоятель храму митр. прот. Назарій Момотюк та духовенство Рівненсько-Волинської й Київської єпархій.
Після євангельського читання Преосвященний владика виголосив проповідь за темою свята, по закінченні ж літургії було звершено молебень перед місцевошанованою іконою вмч. і цілит. Пантелеймона (з часточкою мощей святого) та освячено чудовий новопоставлений іконостас.
Надалі архіпастирь за працю на славу Святої Православної Церкви України нагородив настоятеля та низку парафіян благословенними грамотами.
Преосвященний владика також очолив хресний хід, з несенням і місцевошанованої ікони вмч. і цілит. Пантелеймона, до Березнянської районної лікарні, де для співробітників та пацієнтів медичного закладу було звершено водосвятний молебень, присутніх було окроплено освяченою водою та помазано освяченою олією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *